صفحه اصلی
حتما شما هم این جمله را شنیده اید که: « کلام از شمشیر تیزتر است .....» اگر و فقط اگر ذهنی که پشت این کلمات قرار دارد قدرت استفاده از آن را داشته باشد درست مثل همان شمشیر که اگر دست مهارت لازم برای چرخاندن سریع و به موقع آن را نداشته باشد تیزی لبه شمشیر بی فایده خواهد بود. توان ذهنی شما برای بهره بردن از قدرت کلام وقتی فراهم خواهد شد که خزانه لغات ذهنی شما گسترده باشد . 

 

حتما شما هم این جمله را شنیده اید که: « کلام از شمشیر تیزتر است .....» اگر و فقط اگر ذهنی که پشت این کلمات قرار دارد قدرت استفاده از آن را داشته باشد درست مثل همان شمشیر که اگر دست مهارت لازم برای چرخاندن سریع و به موقع آن را نداشته باشد تیزی لبه شمشیر بی فایده خواهد بود توان ذهنی شما برای بهره بردن از قدرت کلام وقتی فراهم خواهد شد که خزانه لغات ذهنی شما گسترده باشد . هر چه لغات بیشتری بدانید، جملات موثرتری می سازید و جملات موثرتر مذاکرۀ موفق تری را خواهند ساخت . پس اولین گام برای فراگیری اصول مذاکره گسترش خزانه لغات ذهنی است سپس باید عوامل موثر در مضمون جملاتی که می سازیم را بشناسیم. عواملی همچون احساسات و هیجانات ما از خشم و نفرت گرفته تا غم و شادی و بعد باید راههای تخلیه صحیح این هیجانات را در جملات خود یاد بگیریم. تازه آن موقع است که می توانیم به سراغ تاکتیک ها و استراتژی های مذاکره کردن برویم و فرمول مناسب برای موفقیت در هر گفتگویی را از گفتگو با همسر یا فرزند گرفته تا گفتگو با شرکای تجاری و مافوق خود را از میان انواع تاکتیک های موجود انتخاب کنیم این کارگاه سعی داشت چکیده ای از کلیه مراحل فوق الذکر را در قالب ۴ ساعت آموزش تئوری و کارورزی عملی به شما ارائه نماید و بی شک، دورۀ جامع آموزشی آن منطبق با سرفصلهای دانشگاهی در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد.

دومین دورۀ کارگاه آموزشی اصول مذاکره مرکز آرن ؛ در ۴ ساعت ( ۱ جلسۀ ۴ ساعته ) و در۲۷ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ توسط آقای دکتر بهزاد لطیفیان -متخصص بیماریهای دهان ، دندانپزشک کودکان برگزار شد. 

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های آیندۀ مرکز آرن می توانند از طریق زیر با مرکز آرن در ارتباط باشند :

    به بخش کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

    همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

    با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند .

    از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند .

    در کانال رسمی مرکز آرن در تلگرام عضو شوند .

 

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی