صفحه اصلی

نگاهی به داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد نشان می دهدکه در سال های اخیر تقاضا برای ادامه تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به طور چشمگیری افزایش یافته است. مشکل اساسی اغلب داوطلبین تعدد و تنوع منابع درسی و عدم دسترسی به منابع درسی مناسب و نمونه سوالات مناسب برای تمرین و درک بیشتر مفاهیم است. 

 

نگاهی به داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد نشان می دهد که در سال های اخیر تقاضا برای ادامه تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به طور چشمگیری افزایش یافته است. مشکل اساسی اغلب داوطلبین تعدد و تنوع منابع درسی و عدم دسترسی به منابع درسی مناسب و نمونه سوالات مناسب برای تمرین و درک بیشتر مفاهیم است. در این راستا، دپارتمان تخصصی کنکور مرکز آرن، در جهت رفع نیازهای اساسی دواطلبان اقدام به برگزاری سمیناری رایگان بمنظور معرفی رشته روانشناسی بالینی وزارت بهداشت و تفاوت آن با روانشناسی بالینی وزارت علوم، معرفی منابع اصلی، پرسش و پاسخ با رتبه های برتر و ... نمود.

اولین سمینار تخصصی روانشناسی بالینی وزارت بهداشت ؛  عصر روز سه شنبه مورخ ۲۶ مرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰ الی ۱۲ در سالن همایش های یونس - مرکز آرن  برگزار شد . جهت رزرو لطفا عدد ۳ را به شماره ۰۹۳۹۳۱۳۸۶۳۳ ارسال نمایید.

گفتنی است ، محدودیتی برای حضور کلیۀ علاقه مندان در رشته ها و سنین مختلف وجود ندارد و تلاش شده که مفاهیم به ساده ترین شکل ممکن ارائه شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد :

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمائید.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشید .

• از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرید . 

 

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی