صفحه اصلی

درس امار و روش تحقیق یکی از محدود درس هایی است که در مجموعه های روانشناسی و علوم تربیتی مسائل حل کردنی دارد و از آنجایی که اکثر داوطلبین این رشته در دوران دبیرستان خود رشته انسانی بوده اند در درس امار با مشکلات زیادی مواجه می شوند که نیازمند اموزش هستند. اما درس روش تحقیق یکی از درس هایی است که اکثر داوطلبین به لحاظ مفهومی دچار مشکل می شوند مخصوصا داوطلبینی که تغییر رشته ای هستند و یا در دبیرستان رشته های ریاضی و تجربی بودند. دپارتمان کنکور ارن بدلیل اینکه اکثر داوطلبان نیازمند چنین کلاسی هستند، تصمیم به راه اندازی کارگاه امار و روش تحقیق گرفت. 

 

درس امار و روش تحقیق یکی از محدود درس هایی است که در مجموعه های روانشناسی و علوم تربیتی مسائل حل کردنی دارد و از آنجایی که اکثر داوطلبین این رشته در دوران دبیرستان خود رشته انسانی بوده اند در درس امار با مشکلات زیادی مواجه می شوند که نیازمند اموزش هستند. اما درس روش تحقیق یکی از درس هایی است که اکثر داوطلبین به لحاظ مفهومی دچار مشکل می شوند مخصوصا داوطلبینی که تغییر رشته ای هستند و یا در دبیرستان رشته های ریاضی و تجربی بودند. دپارتمان کنکور ارن بدلیل اینکه اکثر داوطلبان نیازمند چنین کلاسی هستند، تصمیم به راه اندازی کارگاه امار و روش تحقیق گرفت. این کارگاه توسط اقای خادم که خود یکی از رتبه های برتر مجموعه روانشناسی یک هستند و خیلی از مباحث امار و روش تحقیق را در سطحی فراتر از کنکور در دانشگاه تهران کار کرده اند برگزار می شود و خیلی از داوطلبین، تنها با بهره وری از جزوه مختص امار و روش تحقیق این کارگاه میتوانند درصد بالایی بزنند. یکی از فواید این کلاس ها صرفه جویی در وقت مطالعه داوطلب می باشد که بدون این کلاس ها باید چندین منبع اصلی را مطالعه کند که اگر این کلاسها را شرکت کند می تواند تنها با مطالعه و یادگیری محتوای کلاس ها و مرور جزوه استاد خادم و مطالعه تنها یک منبع اصلی به بالاترین درصد ها در این درس برسد.

سومین کارگاه آمار و روش تحقیق ویژه داوطلبین ارشد در ۲۶ ساعت ( ۱۳ جلسۀ ۲ ساعته ) دوشنبه های هر هفته از ساعت ۱۷ الی ۱۹ با تدریس آقای حسین خادم - رتبه ۵ روانشناسی بالینی در مرکز آرن برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد :

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمائید.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشید .

• از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرید . 

 

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی