صفحه اصلی
ششمین دوره از مجموعه کارگاههای مغز و مهارت مرکز جامع آرن که با هدف آموزش مایندفولنس و استاپ موشن ؛ با تدریس دکتر مصطفی دریادار و هنرمند برجستۀ کشورمان ، آقای عقیل حسینیان با موفقیت و استقبال گرم علاقمندان در مرکز جامع آرن به کار خود پایان داد. 


 

اِستاپ‌موشن (به انگلیسی: Stop motion) شیوه‌ای از پویانمایی است که در آن با جابجایی و یا تغیرِ مکان ، شکل و یا حالتِ اشیاء به صورت دو یا سه بعدی با استفاده از برشِ لبه‌های کاغذ، رنگ‌آمیزیِ فیلم‌های شفاف و یا عروسک؛ و ثبت هر لحظه از قاب به شکل یک تصویر، و نمایشِ پیوسته تصاویر جایگزین شده، با تصاویر قبلی و معمولاً با ۲۴، ۲۵، ۳۰ و یا ۶۰ قاب در ثانیه، یک اثر پویانمایی ایجاد می‌شود . مایندفولنس(توجه آگاهی) یکی از جدیدترین و کارآمد ترین رویکردهای تنظیم هیجانی در روانشناسی محسوب می شود. این دانش که می تواند در جهت بهبود کیفیت زندگی افراد گامهای موثری برداشته و منجر به التیام و عبور از رنجهای روانشناختی هر فرد شود. همچنین مایندفولنس روشی مؤثر برای درمان اختلالات اضطرابی و اختلالات خلقی از جمله افسردگی می باشد.

برای انتقال و آموزش مایندفولنس به افراد مختلف و مراجعین از تکنیکها و روشهای خاصی بهره گرفته می‌شود که ماهیت بسیاری از آنها با ابزار و روشهایی که در هنرهای گوناگون بکار گرفته می شود؛ همپوشانی دارد. در این دوره همراه با متخصصین در حوزه های روانشناسی، گرافیک و عکاسی به آموزش تکنیکهای مایندفولنس با استفاده از ابزار لذتبخش هنر پرداخته شد.این فرایند منجر به هر چه عمیق‌تر شدن ادراک افراد از کاربرد تکنیکها و بکارگیری آن در زندگی می شود. 

ششمین مجموعه کارگاههای مغز و مهارت مرکز جامع آرن که با هدف آموزش مایندفولنس و استاپ موشن ؛ با تدریس دکتر مصطفی دریادار و هنرمند برجستۀ کشورمان ، آقای عقیل حسینیان با موفقیت و استقبال گرم علاقمندان در مرکز جامع آرن به کار خود پایان داد. 

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های آیندۀ مرکز آرن می توانند از طریق زیر با مرکز آرن در ارتباط باشند :

    به بخش کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

    همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

    با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند .

    از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند .

    در کانال رسمی مرکز آرن در تلگرام عضو شوند .

 

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی