صفحه اصلی
سمینار آموزشی "چالش‌های تربیتی کودکان دبستانی" با تدریس دکتر عباس ناظمیان در دانشکده‌ی علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید؛ و موضوعاتی از قبیل چالش‌های تربیتی کودکان دبستانی و تحلیل روانکاوانه‌ ریشه‌های برخی مشکلات رفتاری و روانی کودکان و همچنین پرسش و پاسخ کاربردی در این زمینه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن؛ سمینار آموزشی "چالش‌های تربیتی کودکان دبستانی" به همت مرکز جامع آرن و برای مربیان و خانواده‌های مدارس آوا، در مورخ 29 آذر ماه سال 1396، به مدت 2 ساعت در دانشکده‌ی علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

 

 

شرکت کنندگان در این سمینار آموزشی، با تحلیل روانکاوانه‌ دکتر عباس ناظمیان (روانپزشک، فلوشیپ فوق تخصصی روان درمانی و روانکاوی)، با ریشه‌های برخی مشکلات رفتاری و روانی کودکان دبستانی آشنا شدند. دکتر ناظمیان در این سخنرانی به بیان برخی ریشه‌های بروز پرخاشگری و فقدان اعتماد به نفس در کودکان دبستانی پرداخته و با برشمردن مراحل رشد روانی انسان از نگاه روانکاوی، توصیه‌هایی کاربردی برای تربیت فرزندانی سالم‌تر به والدین حاضر در سالن ارائه نمودند.

این سمینار توسط واحد رسانه‌ی مرکز جامع آرن فیلم‌برداری و تدوین شده است و نسخه‌ی کامل آن بر روی یک عدد DVD قابل ارائه به علاقه‌مندان می‌باشد. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن و تهیه‌ی DVD های آموزشی، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی