صفحه اصلی
کارگاه دو روزه‌ی "مهارت همدلی"، "ارتباط مؤثر" و "مدیریت روابط بین فردی" از مجموعه کارگاه‌های آموزشی "مهارت‌های زندگی"، با تدریس آقای دکتر محمدرضا سرگلزایی در مرکز جامع آرن برگزار گردید؛ و موضوعاتی از قبیل سلامت و رابطه: اریک برن تا دین ارنیش، همراهی و هدایت: از میلتون اریکسون تا آلبرت مهرابیان، زبان بدن: آلن و بارباراپیز و تحلیل روابط: اریک برن مورد بررسی قرار گرفت.

کارگاه دو روزه‌ی "مهارت همدلی"، "ارتباط مؤثر" و "مدیریت روابط بین فردی" از مجموعه کارگاه‌های آموزشی "مهارت‌های زندگی" در مورخ 2 و 3 اسفند ماه سال 1397، به مدت 8 ساعت در مرکز جامع آرن و در سالن همایش‌های یونس برگزار شد.

 

 

در این کارگاه؛ دکتر محمدرضا سرگلزایی (روانپزشک و مدرس مهارت‌های زندگی) با اشاره به سرفصل‌های زیر:

1- سلامت و رابطه: اریک برن تا دین ارنیش

2- همراهی و هدایت: از میلتون اریکسون تا آلبرت مهرابیان

3- زبان بدن: آلن و بارباراپیز

4- تحلیل روابط: اریک برن

توضیحات مبسوطی در مورد تکنیک‌های مهارت همدلی، ارتباط مؤثر و مدیریت روابط بین فردی به شرکت‌کنندگان در کارگاه ارائه دادند.

نیاز به مؤانست از اساسی‌ترین نیازهای انسان است. به قول اروین یالوم، انسان در ارتباط رشد می‌کند، در ارتباط زخم می‌خورد و در ارتباط شفا می‌یابد. بر خلاف آنچه باور عمومی است؛ غرایز، عواطف و " قانون دل" برای شکل گرفتن و حفظ رابطه‌ی سالم کافی نیست. روابط رشد دهنده و رضایت بخش نیاز به دانش و تمرین دارند.

این کارگاه توسط واحد رسانه‌ی مرکز جامع آرن فیلم‌برداری و تدوین شده است و نسخه‌ی کامل آن بر روی یک عدد DVD قابل ارائه به علاقه‌مندان می‌باشد. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن و تهیه‌ی DVD های آموزشی، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی