صفحه اصلی
سمینار آموزشی "شغل مطلوب من"- ده نکته‌ی مهم جهت انتخاب رشته‌ی تحصیلی و شغلی آینده‌ی کنکوری‌ها، با سخنرانی آقای مهندس محمدحسین خاکسار در مرکز جامع آرن برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن؛ سمینار آموزشی "شغل مطلوب من"- ده نکته‌ی مهم جهت انتخاب رشته‌ی تحصیلی و شغلی آینده‌ی کنکوری‌ها، در مورخ 20 مرداد ماه سال 1398، از ساعت 8 تا 9:30 شب در مرکز جامع آرن و در سالن همایش‌های یونس برگزار شد.

 

 

این سمینار ویژه‌ی مخاطبان پشت کنکوری و در حال انتخاب رشته‌ی دانشگاه، والدین آن‌ها و کلیه‌ی افرادی که دغدغه شغلی داشتند، در مرکز جامع آرن برگزار گردید. در این سخنرانی آقای مهندس خاکسار، تحلیلی از وضعیت آینده‌ی مشاغل در 5 سال آینده‌ی کشور ارائه دادند تا به واسطه‌ی این تحلیل، چشم‌انداز روشن‌تری در جلوی کنکوری‌های عزیز قرار بگیرد. همچنین 10 ویژگی یک شغل مطلوب (بر اساس جدیدترین پژوهش‌های علمی) مورد بررسی گرفت.

این جلسات توسط واحد رسانه‌ی مرکز جامع آرن فیلم‌برداری و تدوین شده است و نسخه‌ی کامل آن بر روی یک عدد DVD قابل ارائه به علاقه‌مندان می‌باشد. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• به بخش کارگاه‌های آموزشی مراجعه نمایند.

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی