صفحه اصلی
یازدهمین دوره کارگاه "نوروفیدبک مقدماتی" با هدف آشنایی با مباحث تئوریک نوروفیدبک و آموزش عملی به علاقمندان در تاریخ چهارشنبه ۱۲ و پنج شنبه ۱۳ شهریور ماه سال جاری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع توانبخشی و توانمند سازی آرن، مرکز تخصصی توانمندسازی پارند زیرنظر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران با همکاری مرکز جامع آرن، به علت استقبال چشمگیر علاقه مندان حوزه نوروساینس، روانشناسی، روانپزشکی، مهندسی پزشکی، علوم اعصاب و رفتار، کاربرد تکنولوژی های نوین در: پژوهش، تشخیص و درمان اختلالات روانی، تشخیص و درمان بیماری های اعصاب و روان و ارتقاء عملکرد مغز با استفاده از نوروفیدبک، یازدهمین دوره کارگاه "نوروفیدبک مقدماتی" را با هدف آشنایی با مباحث تئوریک نوروفیدبک و آموزش عملی به علاقه مندان در تاریخ چهارشنبه ۱۲ و پنج شنبه ۱۳ شهریور ماه سال جاری برگزار نمود.

در روز اول برگزاری کارگاه، دکتر مسعود نصرت آبادی - دکترای روانشناسی سلامت و مدیر درمان های تکنولوژیک مرکز آرن و پارند – به مباحث و سرفصل هایی از جمله موارد زیر اشاره نمود:
- مقدمه ای بر نوروفیدبک و مباحثی در جهت آشنایی با سخت افزارها و نرم افزارهای مرتبط با نوروفیدبک
- سیستم 10-20، مفاهیم EEG (ثبت امواج مغزی)
- تحلیل اولیه نوار مغز EEG
- انواع مونتاژ در نوروفیدبک
همچنین در روز دوم کارگاه و در ادامه مباحث مطرح در روز قبل، دکتر مسعود نصرت آبادی به رئوس مطالبی از جمله انجام ثبت نمونه عملی و تحلیل ارزیابی و ارائه گزارش پرداخته و به مباحثی شامل: آشنایی با پنجره های درمان و پروتکل های درمانی در ۲ بخش به تفصیل اشاره و به شرکت کنندگان آموزش داد.

در پایان به شرکت کنندگان مدرک معتبر از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران با ۱۰ امتیاز بازآموزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعطا شد.

 علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سایر کارگاه های درحال برگزاری می توانند با شماره تلفن های  ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱ تماس و یا به فهرست کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

 

 

آرشیو اخبار کارگاه های آموزشی

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی