صفحه اصلی
سومین دوره کارگاه "نوروفیدبک پیشرفته" با هدف آشنایی با پروتکل های نوین در درمان نوروفیدبک و آموزش عملی به علاقمندان، در روزهای  چهارشنبه ۱۶ و پنجشنبه ۱۷ مهر ماه سال جاری برگزار شد.

 

متعاقب برگزاری موفق یازده دوره کارگاه نوروفیدبک مقدماتی در مرکز آرن و بنا به تقاضای علاقمندان و درمانگران تکنولوژیک، سومین دوره کارگاه "نوروفیدبک پیشرفته" برگزار شد.

مرکز تخصصی توانمندسازی پارند، زیرنظر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران با همکاری مرکز جامع آرن، به دلیل استقبال چشمگیر علاقه مندان حوزه نوروساینس، روانشناسی، روانپزشکی، مهندسی پزشکی، علوم اعصاب و رفتار، کاربرد تکنولوژی های نوین در دوره قبل، سومین دوره کارگاه "نوروفیدبک پیشرفته" را با هدف آشنایی با مباحث تئوریک نوروفیدبک و آموزش عملی به علاقه مندان در روزهای   چهارشنبه ۱۶ و پنجشنبه ۱۷ مهر ماه سال جاری برگزار نمود.

مباحث اصلی مطرح شده در کارگاه به شرح ذیل می باشد:

     بدست آوردن مقدار واقعی آلفای فرد

    اجرای پروتکل آلفا/تتا برای درمان اختلالات اضطرابی، ولع اعتیاد و ارتقا عملکرد

    طراحی وایجاد پروتکلهای مختلف برای اختلالات ADHD، LD، اختلالات اضطرابی، درد مزمن و ...

    طراحی و ایجاد اسکرینهای درمانی

    استفاده از QEEG به عنوان راهنمای درمان با نوروفیدبک

    آشنایی با متدهای مختلف نوروفیدبک شامل Othmer Method، TLC، Z-Score Training و ...

    آشنایی با چگونگی استفاده همزمان از نوروفیدبک و بیوفیدبک

خاطر نشان می سازد، مدرس این دوره دکتر مسعود نصرت آبادی - دکترای روانشناسی سلامت و مدیر درمان های تکنولوژیک مرکز آرن و پارند – بودند.

در پایان به شرکت کنندگان مدرک معتبر از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران با ۱۰ امتیاز بازآموزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعطا شد.

 علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سایر کارگاه های درحال برگزاری می توانند با شماره تلفن های  ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱ تماس و یا به فهرست کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

 

آرشیو اخبار کارگاه های آموزشی

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی