صفحه اصلی
اگر به دنبال شناخت دقیق کودک تان، مشکلات او و روش های  رفع و مقابله  با این مسائل هستید،  اگر فکر می کنید  باید رابطه صمیمی تری با فرزند خود داشته باشید، اگر دوست دارید  رفتارهای  مثبت و خوب کودک خود را افزایش دهید  و رفتارهای نامطلو ب او را کاهش دهید، اگر دوست دارید به عنوان یک والد  با کفایت  به ابزارهایی مجهز باشید تا بتوانید کودک خود را بر طبق اصول  علمی مدیریت و هدایت کنید  کارگاه مهارت های فرزند پروری ممکن است تنها چیزی باشد که لازم دارید.

 

 

 

اگر به دنبال شناخت دقیق کودک تان، مشکلات او و روش های رفع و مقابله با این مسائل هستید، اگر فکر می کنید باید رابطه صمیمی تری با فرزند خود داشته باشید، اگر دوست دارید رفتارهای مثبت و خوب کودک خود را افزایش دهید و رفتارهای نامطلو ب او را کاهش دهید، اگر دوست دارید به عنوان یک والد با کفایت به ابزارهایی مجهز باشید تا بتوانید کودک خود را بر طبق اصول علمی مدیریت و هدایت کنید کارگاه مهارت های فرزند پروری ممکن است تنها چیزی باشد که لازم دارید.

این دوره برای کمک به خانواده هایی طراحی شده که مشکلاتی را در زمینه برقراری انظباط و کنترل رفتارهای فرزندان شان تجربه می کنند. والدین با کمی آموزش و راهنمایی بهترین کارشناس فرزند خود هستند و می توانند بهترین شیوه تربیتی را بیابند و به کارگیرند. اولین هدف این دوره کمک به والدین جهت شناخت دقیق ویژگیهای کودک شان ، مشکلات او و سبک های فرزند پروری خود می باشد. در واقع وقتی شما با جزئیات کامل این مسائل را بدانید نیمی از مسیر را پیموده اید. بعد نوبت به فراگیری ابزارها و فنونی می رسد که شما به کمک آنها می آموزید چگونه به شکلی موثر رفتارهای کودک خود را کنترل کنید . یعنی رفتارهای خوب را در او ایجاد یا تقویت کنید و رفتارهای منفی را کاهش دهید یا خاموش نمایید. همچنین در طی این دوره تلاش می کنیم باورها و انتظارات منطقی تری را به شما معرفی کنیم تا از طریق تغییر برخی افکار و باورها به آرامش بیشتری دست یابید و بیاموزید از خودتان و کودک تان چه انتظاراتی داشته باشید. همچنین در این دوره مشکلات و تنش های والدین بررسی می شود و تلاش می کنیم به شما کمک کنیم بیشتر از خودتان مراقبت کنید تا بتوانید در محیطی آرام و شاد علاوه بر تربیت صحیح و موثر فرزندتان به نیازهای خود نیز بپردازید .

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع توانبخشی و توانمندسازی آرن، ششمین دوره "کارگاه فرزند پروری" با محورهای آموزشی: توصیف رفتار، قانون گذاری، جدول ستاره، تقویت منفی، دروغ گویی/رقابت خواهر و برادر، غذا خوردن/مسئولیت پذیری بدر اسفند ماه ۱۳۹۳ با موفقیت به کار خود پایان داد. این کارگاه، طی ۶ جلسه به مدت ۱۲ ساعت در روزهای ۲۴ دی ماه، ۱ و ۸ و ۱۵ و ۲۹ بهمن ماه و ۶ اسفند ماه ۱۳۹۳ برگزار شد.

بنابراین گزارش، آقای دکتر عباس ناظمیان - روانپزشک-  مدرس ششمین کارگاه بودند.

علاقه مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند در تمامی روزهای هفته، از ساعت ۸ صبح لغایت ۲۱، با شماره های ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱ تماس و یا به بخش کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

 

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی